Kim von Essen, Skepsholmen

Kim von Essen, Skepsholmen
Kim von Essen, Skepsholmen
Kim von Essen, Skepsholmen
Kim von Essen, Skepsholmen
Kim von Essen, Skepsholmen
Kim von Essen, Skepsholmen

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KIM VON ESSEN (född 1952) Skeppsholmen, med Amiralitetshuset och af Chapman,
signerad Kim von Essen och numrerad 2/5. Pigmentprint, Bildmått 25x39 cm.

871863

2021-02-28