Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
KIM VON ESSEN (född 1952): Grand Hotel,
signerad Kim von Essen och numrerad 2/5. Pigmentprint, Bildmått 39x26 cm.
871864
2021-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här