Kim von Essen, Grand Hotel

Kim von Essen, Grand Hotel
Kim von Essen, Grand Hotel
Kim von Essen, Grand Hotel
Kim von Essen, Grand Hotel

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

KIM VON ESSEN (född 1952): Grand Hotel,
signerad Kim von Essen och numrerad 2/5. Pigmentprint, Bildmått 39x26 cm.

871864

2021-02-28