Fåtöljer
2021-02-01
871865
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, samtida, klädda i mörkt konstläder, sitthöjd ca 49, bredd 60 cm
Rispor, slitage, ställvis små skador