Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TANTALUS, ek, mässing, höjd 34, längd 35 cm
Nagg på sockel/hörn, bruksslitage, svåröppnat, proppar med smånagg, beslag med sprickor
871869
2021-02-01
Gör en kostnadsfri värdering här