Klubbat för:
3 000 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ROLF ADLERCREUTZ (född 1945)
Point Lobos, Kalifornien, 1986, archival pigment print, signerad, stämplad och numrerad 2/5 a tergo, ca 39 x 49 cm.
Zustandsbeschreibung
Ej examinerad ur ram
871870
2021-02-06
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner