Rolf Adlercreutz foto

Rolf Adlercreutz foto
Rolf Adlercreutz foto
Rolf Adlercreutz foto
Rolf Adlercreutz foto

Klubbat för:

3 000 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

ROLF ADLERCREUTZ (född 1945)
Point Lobos, Kalifornien, 1986, archival pigment print, signerad, stämplad och numrerad 2/5 a tergo, ca 39 x 49 cm.

Zustandsbeschreibung

Ej examinerad ur ram

871870

2021-02-06