Hans Agne Jakobsson

Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson
Hans Agne Jakobsson

Klubbat för:

46 000 SEK

Utropspris

25 000 SEK

HANS AGNE JAKOBSSON, taklampa, Markaryd, troligen specialversion av Exellent T363, 1960-tal, stomme i mässing och aluminium, 6 ljuspunkter, raster medföljer, diam ca 79 cm och höjd ca 78 cm

Renoverad, smärre slitage, SAV garanterar ej funktionen

871871

2021-02-01