Albert Hinrich Hussman skulptur

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ALBERT HINRICH HUSSMANN, "Hannibal", skulptur, i form av hästhuvud på sockel, benporslin, Rosenthal, Tyskland, signerad AHH, modellnummer 1609, höjd ca 23 cm

Smärre slitage

871873

2021-02-07