Marianne Frestadius oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

1 500 SEK

MARIANNE FRESTADIUS (1913-1933): Komposition med tupp, monogramsignerad och daterad MF -48, olja på pannå, 80x65 cm

"Ett samlarhem"

871882

2021-02-07