Klubbat för:
3 400 SEK
1 500 SEK
MARIANNE FRESTADIUS (1913-1933): Komposition med tupp, monogramsignerad och daterad MF -48, olja på pannå, 80x65 cm
"Ett samlarhem"
871882
2021-02-07