Carl Harry Stålhane
Klubbat för:
2 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CARL-HARRY STÅLHANE, vas, Rörstrand, 1900-talets mitt, stengods, vitglaserad med svart dekor, invändigt grönglaserad, undertill märkt R CHS SWEDEN, höjd ca 19 cm
Kuntoraportti
märre slitage
871884
Päivämäärä:
2021-02-06