Byst Sèvres

Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres
Byst Sèvres

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYST, biskvi, Sèvres, med etui, omkring 1900, höjd ca 14 cm

Smärre slitage, etui med skador

871885

2021-02-01