Klubbat för:
8 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad och daterad Olofsson -48, gouache, bladmått 23,5x33 cm
"Ett samlarhem"
Fläckar
871888
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här