Pierre Olofsson gouache

Pierre Olofsson gouache
Pierre Olofsson gouache
Pierre Olofsson gouache
Pierre Olofsson gouache

Klubbat för:

8 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad och daterad Olofsson -48, gouache, bladmått 23,5x33 cm

"Ett samlarhem"

Fläckar

871888

2021-02-07