Roland Svensson litografier

Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier
Roland Svensson litografier

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ROLAND SVENSSON (1910-2003):(5) "Arktiskt land" 1958, signerade och numrerad Roland S, HC, färglitografier, ca 39x29,5 cm vardera

"Ett samlarhem"

Gulnad mapp

871899

2021-02-07