Klubbat för:
10 500 SEK
5 000 SEK
ANDERS ZORN (1860-1920): Dalälven, signerad Zorn i blyerts, utförd 1919, etsning, ca 17,8x11,6 cm
LITTERATUR: Asplund 285, Hjert & Hjert 284, ZG 285
"Ett samlarhem"
Fläckar
871901
2021-02-07