Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EMIL NÄSVALL (1908-1965): Flicka med bok, skulptur, gips, signerad Emil Näsvall, gjutarstämpel E Pettersson Fud, numrerad 7/8, höjd med sockel ca 15 cm
871908
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här