Emil Näsvall gipsskulptur

Emil Näsvall gipsskulptur
Emil Näsvall gipsskulptur
Emil Näsvall gipsskulptur
Emil Näsvall gipsskulptur
Emil Näsvall gipsskulptur
Emil Näsvall gipsskulptur
Emil Näsvall gipsskulptur
Emil Näsvall gipsskulptur

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

EMIL NÄSVALL (1908-1965): Flicka med bok, skulptur, gips, signerad Emil Näsvall, gjutarstämpel E Pettersson Fud, numrerad 7/8, höjd med sockel ca 15 cm

871908

2021-02-07