Litografi Ernst Billgren

Litografi Ernst Billgren
Litografi Ernst Billgren

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ERNST BILLGREN (född 1957): "Svarta kedjor", ur Långväga vänner, 2001, signerad och numrerad Ernst Billgren 132/150, färglitografi, bildmått ca 51x72 cm

871909

2021-02-01