Litografi August Puig

Litografi August Puig
Litografi August Puig
Litografi August Puig
Litografi August Puig
Litografi August Puig
Litografi August Puig
Litografi August Puig
Litografi August Puig

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

AUGUST PUIG (1929-1999): komposition, signerad, numrerad 70/90, oramat blad, färglitografi, bladmått ca 70x61 cm

871912

2021-02-04