Ulrika Hydman Vallien litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018), "Kärleksbild", signerad Ulrica HV, numrerad 909/1600, färglitografi, ca 56x72 cm

Oramat blad

871922

2021-02-02