Litografi Corneille

Litografi Corneille
Litografi Corneille
Litografi Corneille
Litografi Corneille
Litografi Corneille
Litografi Corneille

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CORNELIS VAN BEVERLOO CORNEILLE (Holland, 1922-2010): Komposition, signerad Corneille, daterad 81, 39/200, oramat blad, färglitografi, bladmått ca 65,5x50 cm

871931

2021-02-04