Spegel, Karl Johan

Spegel, Karl Johan
Spegel, Karl Johan
Spegel, Karl Johan
Spegel, Karl Johan
Spegel, Karl Johan
Spegel, Karl Johan
Spegel, Karl Johan
Spegel, Karl Johan

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGEL, Karl Johan, 1800-talets första hälft, fanerad i mahogny, bronserad, kvicksilverfolierat glas, ca 103,5x45,5 cm

Krönet med smärre lagningar, senare bakstycke

871935

2021-02-06