Fiol 1800-tal

Fiol 1800-tal
Fiol 1800-tal
Fiol 1800-tal
Fiol 1800-tal
Fiol 1800-tal
Fiol 1800-tal
Fiol 1800-tal
Fiol 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FIOL,18/1900-tal, omärkt, ca 47x15 cm

Ingår i temaauktion: Olof Hellström och Elisabet Hermodssons konstnärshem

Bruks- och åldersrelaterat slitage, skadad, delar saknas

871944

2021-02-08