Madeleine Pyk färglitografi

Madeleine Pyk färglitografi
Madeleine Pyk färglitografi

Klubbat för:

3 000 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

MADELEINE PYK (född 1934): "Nils Ferlin", signerad Madeleine Pyk, 131/250, färglitografi, motivmått 26x46 cm

Kuntoraportti

871961

Päivämäärä:

2021-02-01