Madeleine Pyk färglitografi
Klubbat för:
3 000 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
MADELEINE PYK (född 1934): "Nils Ferlin", signerad Madeleine Pyk, 131/250, färglitografi, motivmått 26x46 cm
Kuntoraportti
871961
Päivämäärä:
2021-02-01