Klubbat för:
600 SEK
2 000 SEK
FRIEDRICH SCHRÖDER-SONNENSTERN (Tyskland 1892-1982): Figurkomposition, signerad och daterad 1965, numrerad 56/300, färglitografi, oramat blad, bladstorlek ca 79x56 cm
Skada
871963
2021-02-03