Litografi Sonnenstern

Litografi Sonnenstern
Litografi Sonnenstern
Litografi Sonnenstern
Litografi Sonnenstern
Litografi Sonnenstern
Litografi Sonnenstern
Litografi Sonnenstern
Litografi Sonnenstern
Litografi Sonnenstern
Litografi Sonnenstern

Klubbat för:

600 SEK

2 000 SEK

FRIEDRICH SCHRÖDER-SONNENSTERN (Tyskland 1892-1982): Figurkomposition, signerad och daterad 1965, numrerad 56/300, färglitografi, oramat blad, bladstorlek ca 79x56 cm

Skada

871963

2021-02-03