Hans Hartung färgetsning

Hans Hartung färgetsning
Hans Hartung färgetsning
Hans Hartung färgetsning
Hans Hartung färgetsning

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS HARTUNG (Tyskland, 1904-1989): Komposition, signerad, etsning, 1956, utställningspublikation, "Galerie de France, Hans Hartung, Oeuvres, bildmått 10x28 cm

"Ett samlarhem"

Fläckar

871965

2021-02-07