Einar Zachrison oljemålning
Closed
2021-02-01
871974
| Sold for | 2 200 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
EINAR ZACHRISON (1876-1970): Fartygsporträtt, signerad, olja på duk, ca 124x79 cm