Yngve Henriksen

Yngve Henriksen
Yngve Henriksen
Yngve Henriksen
Yngve Henriksen
Yngve Henriksen
Yngve Henriksen

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

YNGVE HENRIKSEN (Norge, född 1965): "Sömmerskans hus", signerad och daterad -94, tempera, 58x77 cm

871975

2021-02-06