Yngve Henriksen
Closed
2021-02-06
871975
| Sold for | 4 000 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
YNGVE HENRIKSEN (Norge, född 1965): "Sömmerskans hus", signerad och daterad -94, tempera, 58x77 cm