Yngve Henriksen
Valmis
2021-02-06
871975
| Korkein tarjous | 4 000 SEK |
| Arviointi | 4 000 SEK |
YNGVE HENRIKSEN (Norge, född 1965): "Sömmerskans hus", signerad och daterad -94, tempera, 58x77 cm