Litografi Wilfreda Lam

Litografi Wilfreda Lam
Litografi Wilfreda Lam
Litografi Wilfreda Lam
Litografi Wilfreda Lam
Litografi Wilfreda Lam
Litografi Wilfreda Lam
Litografi Wilfreda Lam
Litografi Wilfreda Lam

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

WILFREDO LAM (Kuba, 1902-1982): Komposition, signerad, numrerad 89/135, daterad 1955, litografi, oramad, bladmått ca 60x44,5 cm

871976

2021-02-04