Krus 1800-tal

Krus 1800-tal
Krus 1800-tal
Krus 1800-tal
Krus 1800-tal
Krus 1800-tal
Krus 1800-tal
Krus 1800-tal
Krus 1800-tal
Krus 1800-tal
Krus 1800-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KRUS med kork, 1800-tal, Kina, brunglaserat lergods, höjd 37 cm

Glasyrnagg, slitage, nagg, skador

871977

2021-02-01