Klubbat för:
5 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
SIGURD PERSSON, ring, Stockholm, 1979, sterlingsilver, modell med krön med hög rektangulär förgylld mönstrad platta, stl ca 18 1/2 jmfr 58, vikt ca 9.6 g
Fint bruksskick.
871987
2021-03-28
Gör en kostnadsfri värdering här