Edition Luxe Sigurd Persson Ring Stockholm 1979

Klubbat för:

5 200 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SIGURD PERSSON, ring, Stockholm, 1979, sterlingsilver, modell med krön med hög rektangulär förgylld mönstrad platta, stl ca 18 1/2 jmfr 58, vikt ca 9.6 g

Fint bruksskick.

871987

2021-03-28