Mauritz Drougge oljemålning

Mauritz Drougge oljemålning
Mauritz Drougge oljemålning
Mauritz Drougge oljemålning
Mauritz Drougge oljemålning
Mauritz Drougge oljemålning
Mauritz Drougge oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MAURITZ DROUGGE (1874-1949): Fiskare, signerad M Drougge samt daterad 1896, olja på duk, bildmått ca 18x26 cm

Smärre färgbortfall

871991

2021-02-01