Oidentifierad konstnär oljemålning
Klubbat för:
76 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Komposition med figurer och hund i landskap, signerad Lindquist? samt daterad 1918, olja på duk, ca 35x41 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
871996
2021-02-21