Axel Tallberg etsning Slaget vid Trafalgar 1805

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AXEL TALLBERG (1860-1928): "Slaget vid Trafalgar 1805", signerad, etsning, bildmått ca 94x28,5 cm

Något gulnat blad, smärre fläckar, dedikation

872003

2021-02-01