Krus fat tallrik bl a Tillinge

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

KRUS, FAT, 2 st, SKÅL, lergods, 1800-tal, TILLINGE, gallerfat, 1800-tal, diameter ca 24 cm

Skador, lagningar

872008

2021-02-01