Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KARYATID för båt, 1800/1900-tal, skuren i trä samt bemålad och förgylld, höjd ca 112 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Spricka, slitage
872010
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här