Karyatid för båt

Karyatid  för båt
Karyatid  för båt
Karyatid  för båt
Karyatid  för båt
Karyatid  för båt
Karyatid  för båt
Karyatid  för båt
Karyatid  för båt

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KARYATID för båt, 1800/1900-tal, skuren i trä samt bemålad och förgylld, höjd ca 112 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Spricka, slitage

872010

2021-02-21