Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 000 SEK
FLAKONG, 1800/1900-tal, böhmisk, bemålat glas, lock i mässing, höjd ca 11 cm
Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken
Smärre slitage
872015
2021-02-21
Gör en kostnadsfri värdering här