Skålar lergods

Skålar lergods
Skålar lergods
Skålar lergods
Skålar lergods
Skålar lergods
Skålar lergods
Skålar lergods
Skålar lergods
Skålar lergods
Skålar lergods
Skålar lergods
Skålar lergods

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅLAR, 2 st, lergods, 17/1800-tal, polykromt glaserade, diameter 31-32 cm

Det mindre fatet med nagg och lagning

872017

2021-02-01