Grötskål

Grötskål
Grötskål
Grötskål
Grötskål
Grötskål
Grötskål

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GRÖTSKÅL, 1800-tal, tenn, höjd ca 14,5, diameter ca 24 cm

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Bucklor, slitage

872026

2021-02-21