Arkivskåp 1900-talets mitt

Arkivskåp 1900-talets mitt
Arkivskåp 1900-talets mitt
Arkivskåp 1900-talets mitt
Arkivskåp 1900-talets mitt
Arkivskåp 1900-talets mitt
Arkivskåp 1900-talets mitt
Arkivskåp 1900-talets mitt
Arkivskåp 1900-talets mitt
Arkivskåp 1900-talets mitt
Arkivskåp 1900-talets mitt

Klubbat för:

6 800 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARKIVSKÅP, 1900-talets mitt, Danmark, ek, beslag i mässing, 25 lådor, höjd ca 136, 133x82 cm

Märken, slitage, mindre skada

872029

2021-02-04