Herrbetjänt
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HERRBETJÄNT med SPEGEL, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, höj- och sänkbar spegel samt vridbar, låda i sarg, fanér i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 134 cm
Smärre slitage, tejprester på baksidan
872030
2021-02-02