Herrbetjänt

Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt
Herrbetjänt

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HERRBETJÄNT med SPEGEL, engelsk stil, 1900-talets andra hälft, höj- och sänkbar spegel samt vridbar, låda i sarg, fanér i mahogny, beslag i mässing, höjd ca 134 cm

Smärre slitage, tejprester på baksidan

872030

2021-02-02