Bronsplakett

Bronsplakett
Bronsplakett
Bronsplakett
Bronsplakett
Bronsplakett
Bronsplakett

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BRONSPLAKETT, Stockholms Landstormsförbund, monogramsignerad A O, med text "Till generalmajoren C E R von der Lancken 13/1 1938

Ingår i temaauktionen Ett samlarhem, familjen von der Lancken

Smärre slitage

872031

2021-02-21