Fåtöljer ingmar Relling Siesta
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
INGMAR RELLING, "Siesta", fåtöljer, ett par, för Westnofa, Norge, 1900-talets andra hälf, stomme i mörkbonat trä, grå skinnklädsel, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage, skinn med hål samt lagning
872036
2021-02-04