Fåtöljer ingmar Relling Siesta

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

INGMAR RELLING, "Siesta", fåtöljer, ett par, för Westnofa, Norge, 1900-talets andra hälf, stomme i mörkbonat trä, grå skinnklädsel, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage, skinn med hål samt lagning

872036

2021-02-04