Soffbord butlers tray

Soffbord butlers tray
Soffbord butlers tray
Soffbord butlers tray
Soffbord butlers tray
Soffbord butlers tray
Soffbord butlers tray

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SOFFBORD, s k Butlers tray, 1900-talets andra hälft, stomme av idegran, avtagbar toppskiva, höjd 50, 123x91 cm

Bruksslitage

872038

2021-02-07