Bord Supercirkulär

Bord Supercirkulär
Bord Supercirkulär
Bord Supercirkulär
Bord Supercirkulär
Bord Supercirkulär
Bord Supercirkulär
Bord Supercirkulär
Bord Supercirkulär
Bord Supercirkulär
Bord Supercirkulär

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ARNE JACOBSEN, "Supercirkulär", matbord, för Fritz Hansen, Danmark 1960-tal, förkromat underrede, skiva i vit laminat, höjd ca 70, 100x100 cm

Smärre slitage

872042

2021-02-08