Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
REKLAMSKYLT, 1900-talets slut, bemålad plåt, föreställande Långben, ca 85x130 cm
Bruksslitage
872045
2021-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här