Reklamskyllt

Reklamskyllt
Reklamskyllt
Reklamskyllt
Reklamskyllt

Klubbat för:

4 400 SEK

1 000 SEK

REKLAMSKYLT, 1900-talets slut, bemålad plåt, föreställande Långben, ca 85x130 cm

Bruksslitage

872045

2021-02-07