Bokhylla
2021-02-07
872048
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, 1940-tal, funkis björkfanér, skåpdörr samt två lådor vid sarg, höjd ca 85, 120x26 cm, Nyckel finns
Bruksslitage, handtag i trä med skador